AktualnościKancelaria adwokackaLista kancelarii adwokackich z Wrocławia i okolic

23 kwietnia 20230

Kancelarii adwokackich we Wrocławiu i okolicy nie brakuje. Warto przyjrzeć się krótkiej liście miejsc, gdzie znajdzie się fachową pomoc prawną, niezależnie od tego, czego będzie dotyczyła.

Adwokacka Kancelaria Prawna ZKZ

Jesteśmy kancelarią prawną z Wrocławia, która zajmuje się szeroko pojętą pomocą prawną, obsługując zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Obsługa prawna firm, podatki, prawo własności intelektualnej, prawo budowlane czy transportowe to tylko kilka przykładów gałęzi i sektorów, jakimi się zajmujemy. Klienci indywidualni z kolei mogą liczyć na wsparcie z zakresu prawa rodzinnego, bankowego czy spadkowego. Znajdziecie nas na ul. Odrzańskiej 6/4 we Wrocławiu.

Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Szeroki zakres działalności na terenie Wrocławia i okolic ma także kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy. Obsługują zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zakres działania obejmuje prawo budowlane, gospodarcze, zajmują się obsługą prawną firm czy windykacją. Prywatni klienci mogą z kolei liczyć na wsparcie z zakresu prawa rodzinnego, karnego czy cywilnego. Ich biuro we Wrocławiu znajduje się przy ul. Lelewela 23/7.

Raczyński i Pawełek

Ta kancelaria adwokacka ma dość wąską specjalizację, mianowicie ich działalność skupia się na obsłudze prawnej, prawie umów, nieruchomości, odszkodowań, zamówień publicznych, prawie administracyjnym oraz karnym. To propozycja przede wszystkim dla przedsiębiorstw, a także klientów ze skomplikowanymi sytuacjami sądowymi. Adres kancelarii to Wrocław, ul. Skwierzyńska 21/15, IV piętro.

Sobota Jachira Kancelaria Prawna

Szeroki zakres działalności ma za to kancelaria prawna Sobota Jachira. Ze strony można dowiedzieć się, iż zajmują się przede wszystkim prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, odszkodowaniami, jak również wspierają frankowiczów czy pomagają przy upadłości konsumenckiej. Siedzibę znajdzie się we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 115/7.

Szirch i Różycka Adwokacka Spółka Partnerska

Pomoc prawną można uzyskać również w tej kancelarii i zajmuje się ona kompleksowym wsparciem zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Do jej specjalizacji zalicza się między innymi obsługa prawna firm, prawo cywilne, dochodzenie należności i windykacja, prawo rodzinne, spadkowe oraz karne. Obszary działania są dosyć szerokie i aby nawiązać kontakt, należy udać się na Plac Muzealny 15/2 we Wrocławiu.

JKP Adwokaci

Kancelaria do spraw trudnych to z pewnością kancelaria JKP, czyli adwokaci Jaśkowiak, Kaczorowski i Puchacz. Wśród oferowanych usług, znajdują się między innymi upadłość konsumencka, wsparcie dla frankowiczów, sprawy rozwodowe oraz spadkowe. Kancelarie znajduje się przy ul. Św. Antoniego 15, na II piętrze budynku niedaleko Rynku Wrocławskiego.

Adwokat Justyna Łabentowicz

Pani adwokat Justyna Łabentowicz specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym i cywilnym. Można liczyć na kompleksową pomoc także z zakresu innych problemów prawnych i mogą liczyć na to zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Siedzibę kancelarii znaleźć można we Wrocławiu pod adresem ul. Odrzańska 24, w samym centrum Wrocławia niedaleko Rynku.

Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa

Ta kancelaria adwokacka z wieloletnim doświadczeniem kieruje swoje praktyki zarówno do cudzoziemców, osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Prowadzą postępowania sądowe w sprawach spornych, a także udzielają wsparcia pro bono. Kancelaria jest w samym centrum Wrocławia przy ul. Rynek 39/40 III p.

LexActa

Szerokim zakresem usług może pochwalić się także kancelaria LexActa adwokata Radosława Grzyba. Zakres usług obejmuje tutaj prawo rodzinne, alimenty, rozwodu, prawo cywilne, karne i administracyjne. Adwokaci zajmą się także sprawami o RODo czy będą reprezentować klientów jako obrońcy przed sądem. Kancelaria znajduje się także nieopodal Rynku Wrocławskiego, przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4, lokal 25.

MJK Kancelarie Adwokackie

Pomoc prawną we Wrocławiu i nie tylko można uzyskać także w kancelarii MJK, która prezentuje dość szeroki zakres usług, kierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Można liczyć na wsparcie w takich sprawach jak rozwody, odszkodowania czy sprawy frankowe. Zakres usług obejmuje prawo cywilne, rodzinne, karne i gospodarcze. Adres kancelarii to ul. St. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu.

zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »