Sprawy rozwodoweLista adwokatów rozwodowych z Wrocławia

25 kwietnia 20230

Rozwód to poważny krok, na który często ciężko się zdecydować. Zazwyczaj odbywa się on przy wsparciu adwokata rozwodowego, który specjalizuje się w tej dziedzinie i jest w stanie pomóc we wszystkich formalnościach. Oto lista adwokatów od rozwodów, jakich można znaleźć we Wrocławiu.

ZKZ Kancelaria Prawna

Jesteśmy kancelarią zajmującą sprawami rozwodowymi, ze szczególnym uwzględnieniem podziału majątku, ustalaniem władzy rodzicielskiej i wysokości alimentów. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Odrzańskiej 6/4 tuż przy wrocławskim rynku, dzięki czemu łatwo do nas trafić. Doświadczeni prawnicy pomogą nawet przy najtrudniejszych sprawach rozwodowych, oferując swoje wsparcie i doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Podgórski

Rozwodami we Wrocławiu i okolicy zajmuje się też Kancelaria Wojciecha Podgórskiego, zapewniając wsparcie doradcze, w tym pomaga w uzyskiwaniu świadczeń alimentacyjnych czy napisaniu planu wychowawczego. Biuro kancelarii znajdzie się na pl. św. Macieja 21 lok. 4.

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Goncik-Jaskulska

W prowadzeniu spraw rozwodowych specjalizuje się także pani adwokat Małgorzata Goncik-Jaskulska, oferując szeroko pojętą pomoc prawną i doradczą. Można liczyć na wsparcie w temacie podziału majątku, opieki nad dziećmi czy alimentów. Aby nawiązać kontakt z tą wrocławską kancelarią, należy udać się do biura przy ul. Semaforowa 93/U2 w dzielnicy Brochów.

Klisz i wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

W temacie rozwodów, a w szczególności podziału majątku, specjalizuje się także kancelaria Klisz i Wspólnicy. Tego typu sprawy bywają bardzo trudne, warto więc zdać się na sprawdzonego adwokata. Biuro we Wrocławiu znajduje się przy ul. Joachima Lelewela 23/7 niedaleko Arkad Wrocławskich i Pasażu Zielińskiego.

Kancelaria Adwokacka Krystyna Pawłowska

Jedną z oferowanych usług w Kancelarii Adwokackiej Krystyny Pawłowskiej jest ta związana z rozwodami oraz wszystkimi kwestiami powiązanymi, jak choćby podział majątku, ustalenie opieki rodzicielskiej, kontakty z dzieckiem i inne. Siedziba kancelarii znajduje się w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Stacha Świstackiego 15/10.

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Sprawami rozwodowymi we Wrocławiu i okolicy zajmuje się również kancelaria Adwokacka Marcina Rostockiego, skupiając się zarówno na czynnościach sądowych, jak i pozasądowych. Oferta dotyczy kompleksowego wsparcia w zakresie tematu rozwodu i wszystkich czynności z tym związanych, podchodząc do tematu indywidualnie. Siedzibę kancelarii znajduje się przy ul. Piłsudskiego 18/3, niedaleko Starego Miasta.

Płatek i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Sprawy rozwodowe to jedna z tych usług, którymi zajmują się adwokaci z kancelarii Płatek i Wspólnicy. Zakres oferowanej pomocy obejmuje też kwestie pozasądowe, w tym rozmowy, zapoznanie się ze sprawą, jak i negocjacje oraz ugody. Są też w stanie pomóc rozwiązać problemy zaistniałe w wyniku konfliktu małżonków. Biuro kancelarii znajduje się nieopodal stacji kolejowej Wrocław Mikołajów, przy ul. Stacyjna 1, lok. 21.

Izabela Baran Kancelaria Adwokacka

Sprawy rodzinne to także domena pani adwokat Izabeli Baran i dotyczy to zarówno rozwodów, separacji, alimentów, jak i podziału majątku. Można liczyć na fachową poradę oraz wyjaśnienie wszystkich problematycznych kwestii. Aby skorzystać z pomocy, należy udać się na plac Solidarności 1/3/5/lok. 516 obok Placu Solidarności, praktycznie w samym centrum Wrocławia.

zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *