Kredyty frankoweLista kancelarii frankowych we Wrocławiu

20 kwietnia 20230

Od wielu lat toczą się sprawy o odszkodowanie za nieuczciwe praktyki banków w ramach umów frankowych. Z tego też powodu wiele kancelarii wyrobiło specjalizacje w tym zakresie i świadczą swoje usługi właśnie na rzecz poszkodowanych kredytobiorców. Warto przyjrzeć się liście prawników od kredytów frankowych we Wrocławiu, którzy mogą pomóc w walce o swoje prawa.

ZKZ Kancelaria Prawna

Jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w procesach przeciw bankom, z możliwością wykazania nieważności podpisanych umów frankowych i opcją odzyskania straconych pieniędzy. Nasi adwokaci pomogą przy przeanalizowaniu sprawy, wyliczą wysokość nadpłaty oraz poprowadzą indywidualną sprawę w sądzie. Siedziba naszej kancelarii we Wrocławiu znajduje się na ul. Odrzańska 6/4, tuż obok Rynku.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaczorowski

W kredytach frankowych specjalizuje się także kancelaria Tomasza Kaczorowskiego, z siedzibą we Wrocławiu. Pomoże on przy przeanalizowaniu sytuacji kredytobiorcy i poprowadzą sprawę przed sądem, podchodząc do niej w sposób indywidualny. Kancelaria mieści się we Wrocławiu przy ul. Św. Antoniego 15 na III piętrze budynku.

Kancelaria Frankowicze — Adwokat Paweł Borowski

Wyłącznie sprawami bankowymi, z naciskiem na umowy frankowe zajmuje się też kancelaria adwokacka Pawła Borowskiego. Choć siedziba kancelarii znajduje się we Wrocławiu, prowadzi sprawy w całym kraju. Można ją znaleźć na ul. gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104 (14 piętro) ATAL Towers.

Bochenek i Wspólnicy

Kancelarią prawną dla frankowiczów jest także Bochenek i Wspólnicy, którzy za swój cel obrali walkę z nieuczciwymi praktykami banków i wspieranie frankowiczów w trudnej sytuacji. Kancelarię znaleźć można przy ul. Wyścigowa 56 we Wrocławiu niedaleko hotelu Novotel.

Kancelaria Prawna Rajkowska

Jest to kancelaria prawna, która przebranżowiła się na sprawy frankowe kilka lat temu, ale doświadczenie z prawem bankowym ma już dosyć duże. Do wyboru są trzy oferty prowadzenia spraw, w zależności od możliwości finansowych klientów i ich potrzeb. Aby nawiązać kontakt, należy udać się przy ul. Braniborską 2/10 w Starym Mieście.

JKP Adwokaci

Szukając prawnika z wieloletnim doświadczeniem w sprawach bankowych, warto przyjrzeć się kancelarii JKP. Sprawa klienta zostanie przeanalizowana, co pozwoli na lepsze nawiązanie współpracy, negocjacje z bankiem oraz ostatecznie na przeprowadzenie batalii sądowej. Kancelaria znajduje się ul. Św. Antoniego 15, II piętro.

Konrad Krasuski Kancelaria Radcy Prawnego

Pomocy frankowiczom udziela także kancelaria prawna Konrada Krasuskiego, która oferuje wsparcie z zakresu analizy sytuacji kredytobiorcy i przeprowadzi całe postępowanie sądowe, reprezentując klienta przed bankiem. Kontakt z kancelarią można nawiązać, udając się przy ul. Kręta 10/U1, gdzie znajduje się siedziba kancelarii.

Klisz i Wspólnicy

Kancelaria Klisz i Wspólnicy, mają dość szeroki zakres usług, do których zalicza się także wsparcie frankowiczów. Są w stanie fachowo przeanalizować umowy kredytów w CHF oraz oszacują realne możliwości działania w tym zakresie. Biuro we Wrocławiu znajduje się przy ul. Joachima Lelewela 23/7.

Sobota Jachira Kancelaria Prawna

Doświadczenie z kredytami frankowymi i ogólnie z prawem bankowym ma też kancelaria wspólników Sobota i Jachira. Dzięki wiedzy oraz wykwalifikowanym prawnikom są w stanie w kompleksowy sposób pomóc poszkodowanym przez banki klientom. Adres kancelarii to Wrocław ul. Skarbowców 115/7.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra i Mateusz Płudowscy

Na uwagę zasługuje także kancelaria prowadzona przez Aleksandrę i Mateusza Płudowskich, którzy wraz z zespołem specjalistów, pomagają frankowiczom dochodzić swoich praw. Najważniejszym celem ich działalności, jest zapewnienie kompleksowego wsparcia klientów przed sądem w walce z bankami i nieuczciwymi praktykami umów kredytowych. Siedziba kancelarii mieści się przy ul. Gwiaździstej 10/10.

zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *